Художній керівник: Марина Савчук, Відмінник освіти України, вихованка хореографічної студії при Заслуженому академічному ансамблі України імені Павла Вірського.

 

Ансамбль народного танцю «Горицвіт» був заснований на початку 80-х років минулого століття. З того часу і донині він є активним учасником студентського культурного життя університету.

Метою колективу є відродження і збагачення національної культури. В основі його репертуару — українські народні танці та танці народів світу. Викладачі університету Ганна Денискина, Олена Конєєва, Олена Клименко, Наталя Чередниченко свого часу також були учасниками ансамблю «Горицвіт».

Колектив виступає на аматорських концертах університетського, районного та міського рівнів. У важкий для країни 1986 рік він виїздив з концертними програмами до Чорнобиля, за радянських часів у складі так званих «поїздів дружби» відвідав Естонію (1987 р.) та Німеччину (1988 р.).

«Горицвіт» є лауреатом багатьох конкурсів, зокрема Четвертого Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Київська студентська весна-2009» (І премія), неодноразово нагороджувався грамотами і подяками.

 

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інститут гуманітарно-технічної освіти :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та управління :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ