Художній керівник і режисер:Віталій Любота, член Спілки театральних діячів України

 

 

За даними Міністерства охорони здоров’я України в Україні на обліку служби охорони здоров’я перебуває більш ніж 280 тисяч розумово відсталих дітей та дорослих, що складає 3-5% від загальної кількості населення.

У кожної людини є потреби, які вона прагне задовольнити; фізіологічні, соціальні, свободи, самореалізації. Їх реалізацію вона вбачає в знаходженні суті життя, віри, волі, про що говорять самостійність, безпосередність, або принаймні спроба кожного. Однак проблема полягає в тому, що є і обмеженні у самостійності люди, які потребують допомоги, поради. Відкритість кожної людини вбачає розуміння і сприйняття цього явища.

 Театральна студія «Міст» Інституту колекційної педагогіки та психології має на меті професійну підготовку спеціаліста в галузі інноваційної методики реабілітації засобами театрального мистецтва.  Системне вивчення «Режисури корекційної психопедагогіки та акторської майстерності в інтеграційному театральному мистецтві» дає студентам  необхідний обсяг теоретичних знань і практичних умінь, спрямовує та готує їх до майбутньої професійної діяльності як керівників інтеграційних театральних колективів при центрах у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці не тільки на Україні та у світі культурологічних просторів особливого мистецтва.

 Важливу роль у процесі навчання відіграють комплексні теоретичні знання та художньо-особистісний досвід студентів, які вони поступово накопичують при вивченні театрально-естетичних та театрально-теоретичних курсів (напр., історія зарубіжного та українського театру, історія режисури, режисура драматичного театру, історія драми, майстерність актора, вокал, сценічний рух тощо).

Учасники театральної студії активно співпрацюють з інтеграційним театром-студією «Паростки» при Спілці матерів розумово відсталих інвалідів «Сонячний промінь» та беруть участь у Міжнародних інтеграційних театральних фестивалях «Сонячна хвиля».

 

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

mod_phpfile:
templates/npu_modules15/inc/op.php was not found or is not a file!