Художній керівник і диригент:Микола Яретик.

Художній керівник інструментальної групи:Юрій Дутка.

Пісня – то справжня енциклопедія народного життя, коріння, яке живить пам'ять роду. Так говорять учасники ансамблю української пісні «Золоте перевесло», який був створений на базі Інституту історичної освіти Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова у 2005 році. З часу створення колективу більш як півсотні студентів вважають себе причетними до його успіхів.

Художні керівники колективу — Микола Яретик та Юрій Дутка — не лише прищеплюють своїм вихованцям любов до української пісні, а й допомагають знайомитися з сторінками національної історії, які зберегли давні звичаї і обряди.

У репертуарі ансамблю багато обрядових та ліричних народних пісень, а також авторські сучасні твори.

Виступи ансамблю стали традиційними під час проведень всеукраїнських та міжнародних наукових конференцій, що проходять в Інституті історичної освіти. Учасники «Золотого перевесла» популяризують українську народну пісню серед учнів загальноосвітніх шкіл м.Києва, виступаючи з концертами.

Вдалим виявився дебют колективу на Студентському фестивалі вертепів «Різдвяна зірка», що проходив у Національному педагогічному університету імені М.П.Драгоманова у грудні 2009 року.

На щедру і творчу долю благословив «Золоте перевесло» Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Всі права захищено!

Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інститут гуманітарно-технічної освіти :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та управління :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології
Кафедри